Kasia & Jarek

++++Kasia i Jarek pobrali się w ciepły, słoneczny dzień 18.08.2017 r.  Przygotowania odbyły się w Gubinie. Od kiedy tylko  zabookowali termin wiedziałam, że to będzie szczególny reportaż. Dlaczego? Młodzi są po prostu piękni. To znaczy Kasia jest Piękna, Jarek przystojny :). Każdy fotograf kocha pracę z pewnymi siebie i świadomymi parami, zdjęcia wtedy robią się same. Poza tym obydwoje mają gust, są ciekawi i mają charaktery.

Cała rodzina wystroiła się na uroczystość. Kasia miała pękną suknię, która świetnie podkreślała jej nienaganną figurę i dodatki, które idealnie pasowały do jej urody. Jeszcze długo po tym dniu słyszałam pochlebne komentarze o jej stylizacji. Jarek w eleganckim, dobrze dopasowanym garniturze, nawet ich słodkie, psie bejbi miało przygotowany specjalny strój.

Ślub odbył się w kościele św. Trójcy w Gubinie.  To miejsce do którego mam szczególny sentyment. Przy kościele znajdują się schody na których wyczarowaliśmy kilka pięknych kadrów. Wszyscy goście (jakby zmówieni) usiedli po jednej stronie kościoła. Do ołtarza Kasię prowadził tata.  To wyjątkowo wzruszający moment. Kiedy chwilę później młodzi przysięgali sobie miłość widziałam w ich oczach magiczny błysk.

Po ślubie pojechaliśmy na wesele. Podczas pierwszego tańca (Rihanna- Love on the brain) nikt nie krył wzruszenia. Piosenka pasowała do nich idealnie. Po obiedzie udało mi się zabrać Parę Młodą (i przy okazji Adrniana z A Cam Studio) na plener. Mam takie miejsce w okolicy które po prostu uwielbiam. Na psutej górze stoi piękne, samotne drzewo. Podczas zachodu pomarańczowe słońce przeciska się przez jego gałęzie. Mieliśmy dosłownie chwilę, ale wszystko dało się idealnie.

Wesele było naprawdę szalone! Przemek Grześkowiak jak zwykle dał czadu, do tego goście lubiący się bawić- nie mogło być nudno. Kiedy około pierwszej w nocy wracałam do domu musiałam puścić muzykę w aucie naprawdę głośno, bo ciężko było z tak wesołej imprezy nagle wylądować w ciszy :). Cieszę się, że mogłam być częścią tego dnia.

PS. Jeśli macie ochotę zobaczcie też filmik z ich ślubu wyprodukowany przez A Cam Studio  :)) https://www.facebook.com/studiocama/videos/1234288900009530/